W środę 20 grudnia w naszym przedszkolu podczas wyjątkowej atmosfery obejrzeliśmy jasełka a później spotkaliśmy się w grupie przy wspólnym wigilijnym stole...

W czwartek 14 grudnia wybraliśmy się do fabryki bombek GabiGlass przy ul. Konikowo. Przedszkolaki przekonały się, że wyprodukowanie kolorowych bombek nie jest wcale łatwe i krótkotrwałe. Najpierw było zwiedzanie a poźniej warsztaty i dzieci samodzielnie dekorowały bombki, które poźniej zabrały do swoich domów. 

Podczas tegorocznych andrzejek gościliśmy w przedszkolu naszych kochanych rodziców. Nasza grupa już od rana czuła klimat tego dnia i wróżyła sobie świetlaną przyszłość. Po południu, już razem z rodzicami bawiliśmy się w wesołej i miłej atmosferze. 

Serdeczne gratulacje dla dzieci z grupy III "Orły" za wzięcie udziału w konkursie fotograficznym "Zwierzęta w obiektywie" zorganizowanym przez Przedszkole Nr 2. Miło nam poinformować, iż za udział w konkursie Mateusz, Gabryś i Anastazja otrzymali nagrody. 

Nasza grupa, w środę 15 listopada, wybrała się na warsztaty z pierwszej pomocy do stacji pogotowia przy ul. Sobieskiego. Dużą atrakcją było dla przedszkolaków zwiedzanie karetki pogotowia. Dziękujemy panu Piotrowi za poświęcenie swojego wolnego czasu i atrakcyjne przedstawienie tematu!!!!