Dnia 26.03.2024r. w przedszkolu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Na pięknie przystrojonym, świątecznym stole nie zabrakło jajka, szyneczki, kiełbasek, pasztetu, baranków z ciasta, babeczek oraz słodkich smakołyków. Śniadanko zostało rozpoczęte wspólnym składaniem sobie życzeń świątecznych, następnie zasiedliśmy do przystrojonego stołu zastawionego pokarmami wielkanocnymi. Ten dzień miał wyjątkowy charakter, dzieci śpiewały i słuchały piosenek świątecznych. Po śniadaniu do dzieci przyszedł niespodziewany gość, kurczaczek wielkanocny, który w tym roku zastąpił zajączka i rozdał dzieciom małe upominki. Spotkanie przy wspólnym świątecznym stole dało dzieciom wiele radości sprawiło, że poczuły świąteczny nastrój.