Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.

W środę 26 września uczestniczyliśmy w zajęciach, które przeprowadził w naszym przedszkolu przedstawiciel Straży Miejskiej. Przypomnieliśmy sobie zasady przechodzenia przez jezdnię. Dowiedzieliśmy się jak należy się zachować gdy grozi nam niebezpieczeństwo. Zamieniliśmy się także w kierowców i jeździliśmy po specjalnej jezdni. Nie są nam obce numery alarmowe oraz niektóre znaki drogowe. Wspólna zabawa przyniosła nam wiele radości a także była dobrą nauką. 


W czwartek 27 września w ramach pożegnania lata wybraliśmy się na wycieczkę do Jankówka. Była przejażdżka bryczką po malowniczej okolicy a także jazda konno indywidualnie. Odwiedziliśmy także stajnię i dowiedzieliśmy się o konnych zwyczajach. Wiemy również jak troszczyć się i dbać o te piękne zwierzęta. Pobyt umiliło nam ognisko i pyszne kiełbaski z grila.
 
"Jak fiołek wśród ukrycia ożywiony tchnieniem wiosny, tak ty każdy moment życia miej szczęśliwy i radosny"
 
Witamy wszystkie dzieci w nowym roku szkolnym i życzymy, aby każdy dzień spędzony w naszym przedszkolu przyniósł Wam wiele radości i uśmiechu na twarzy. Odkrywajcie razem świat, zdobywajcie nowe umiejętności i cieszcie się ze wspólnej zabawy!!!