Gniazdo Orląt

DZIEŃ KOBIET

8 marca to wyjątkowy dzień szczególnie dla wszystkich pań, zarówno tych dużych jak i tych małych. W naszej grupie chłopcy również nie zapomnieli o święcie dziewczynek. Dzień wcześniej wykonali upominki (serduszka z lizaczkiem), które wręczyli wraz z bransoletkami koleżankom w dniu ich święta. Chłopcy złożyli życzenia i zaprosili dziewczynki do tańca. Było miło i radośnie. Na zakończenie dzieci częstowali się słodkościami.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i jest co roku obchodzony bardzo hucznie. W naszej grupie dzieci przygotowały ,, JASEŁKA" i wierszyki o babci i dziadku.Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich ukochanych wnuczków.
Na pamiątkę spotkania goście obdarowani zostali upominkami (herbatka dla babci i dziadka).
Dziadkowie mile spędzili czas razem z dziećmi przy kawce i ciastku.
Takie spotkania pełne uśmiechów i wzruszeń wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną.

Wigilia u Sokołów

20 grudnia obchodziliśmy w naszej grupie WIGILIĘ.  Atmosfera zbliżających się Świąt udzieliła się nam wszystkim. Złożyliśmy sobie życzenia  dzieląc się opłatkiem, śpiewaliśmy kolędy, zasiedliśmy do stolików kosztując pyszne pierniczki, mandarynki   i  inne słodkie pyszności. Było niezwykle uroczyście i magicznie. Potem zajrzeliśmy do worka pełnego prezentów, który zostawił nam Gwiazdor i śpiewaliśmy przy choince kolędy.

Z okazji zbliżających się Świąt życzymy wszystkim dzieciom z naszej grupy i Rodzicom  nastrojowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych szczęśliwych zdarzeń w nadchodzącym Nowym Roku.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL