Gniazdo Orląt

Muzyka dla smyka

PASOWANIE

W czwartek 16 listopada dzieci zaprosiły do przedszkola swoich najbliższych, aby wspólnie przeżywać ważną uroczystość, czyli "Pasowanie na przedszkolaka". Przedszkolaki zaprezentowały piosenki, tańce i wierszyki, których nauczyły się do tej pory w przedszkolu. Wzruszeni i zadowoleni rodzice nagradzali dzieci gromkimi brawami. Pani dyrektor Małgorzata Niesuchorska oficjalnie przyjęła dzieci do grona przedszkolaków pasując ich specjalną kredką. Wspólne spotkanie umilił słodki poczęstunek.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej uroczystości.

"Grupę naszą przedstawiamy,
Wróbelki się nazywamy!"

ZABAWY Z WESOŁĄ DYNIĄ

W ostatni dzień października bawiliśmy się w naszej grupie przebrani w duszki, czarodziejki i wesołe dynie. Rytmiczna, taneczna muzyka towarzyszyła nam przez cały dzień a słodki poczęstunek był miłym dodatkiem do naszej zabawy.

Muzyka dla smyka

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

We wrześniu wszystkie dzieci, które uczęszczają do przedszkola mają swoje święto - Dzień Przedszkolaka. My bardzo serdecznie witamy te dzieci, które po raz pierwszy przyszły do naszego przedszkola. Poniższe zdjęcia pokazują jak się poznajemy i bawimy!!!! Życzymy wszystkim dzieciom uśmiechu na twarzy a ich rodzicom szczęścia i radości ze swoich pociech!!!!

DZIEŃ CHŁOPCA

W piątek 29 września obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Chłopca. Dziewczynki podarowały swoim kolegom piękne puszki na skarby a chłopcy - dżentelmeni obdarowali dziewczynki pięknymi kwiatkami. Był również słodki poczęstunek i świetna wspólna zabawa.
Dziękujemy mamie Filipa za pomoc w zorganizowaniu tego święta.

WYCIECZKA DO STADNINY KONI

W środę 27 września dzieci odbyły swoją pierwszą przedszkolną wycieczkę!!! Razem z innymi grupami, z okazji pożegnania lata, wybraliśmy się do stadniny koni "U Borysa" w Jankówku. Zwiedzaliśmy stajnię, poznaliśmy mieszkańców tego miejsca. Dzieci były pod dużym wrażeniem i chętnie głaskały koniki. Była również grillowana kiełbaska, przejażdżka bryczką a chętne dzieci mogły przejechać się konno. Dzielnych ochotników nie brakowało!!!