Gniazdo Orląt

Muzyka dla smyka

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

We wrześniu wszystkie dzieci, które uczęszczają do przedszkola mają swoje święto - Dzień Przedszkolaka. My bardzo serdecznie witamy te dzieci, które po raz pierwszy przyszły do naszego przedszkola. Poniższe zdjęcia pokazują jak się poznajemy i bawimy!!!! Życzymy wszystkim dzieciom uśmiechu na twarzy a ich rodzicom szczęścia i radości ze swoich pociech!!!!

DZIEŃ CHŁOPCA

W piątek 29 września obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Chłopca. Dziewczynki podarowały swoim kolegom piękne puszki na skarby a chłopcy - dżentelmeni obdarowali dziewczynki pięknymi kwiatkami. Był również słodki poczęstunek i świetna wspólna zabawa.
Dziękujemy mamie Filipa za pomoc w zorganizowaniu tego święta.

WYCIECZKA DO STADNINY KONI

W środę 27 września dzieci odbyły swoją pierwszą przedszkolną wycieczkę!!! Razem z innymi grupami, z okazji pożegnania lata, wybraliśmy się do stadniny koni "U Borysa" w Jankówku. Zwiedzaliśmy stajnię, poznaliśmy mieszkańców tego miejsca. Dzieci były pod dużym wrażeniem i chętnie głaskały koniki. Była również grillowana kiełbaska, przejażdżka bryczką a chętne dzieci mogły przejechać się konno. Dzielnych ochotników nie brakowało!!!