Przedszkole nr 13

Gniazdo Orląt

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Muzyka dla smyka

Muzyka dla smyka

Muzyka dla smyka

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W piątek 2 lutego gościliśmy w naszej grupie babcie i dziadków. To był dla nas wszystkich bardzo wyjątkowy i uroczysty dzień. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności tańcząc, mówiąc wierszyki i śpiewając. Wzruszeni i dumni dziadkowie podziwiali występ i piękne stroje swoich wnucząt. Wspólnie spędzony czas i słodki poczęstunek przyniósł nam wszystkim wiele radości.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości a mamie Basi Sz. za uszycie ślicznych spódniczek dla dziewczynek.

Muzyka dla smyka

ZABAWY NA ŚNIEGU

Maluszki podczas pobytu w przedszkolu spędzały czas na zimowych zabawach na śniegu. Radość sprawiło im lepienie bałwana, rzucanie się śnieżkami i jazda na sankach.

WIGILIA W NASZEJ GRUPIE

W środę przed Świętami Bożego Narodzenia spotkaliśmy się, aby wziąć udział w jasełkach a później już w swojej sali podzieliliśmy się opłatkiem i obejrzeliśmy prezenty.

WRÓŻBY ANDRZEJKOWE

Tego dnia odwiedziła dzieci Wróżka Małgorzata, która przepowiedziała przedszkolakom przyszłość. Wszyscy świetnie się bawili w rytm skocznej i wesołej muzyki a czas umilał także słodki poczęstunek. Lanie wosku sprawiło dzieciom wiele radości.

Muzyka dla smyka

Muzyka dla smyka

Muzyka dla smyka

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL