Gniazdo Orląt

SADZIMY CEBULKĘ I PIETRZUSZKĘ

Nadeszła wiosna a wraz z nią czas na wiosenny ogródek. Maluszki posadziły w doniczkach cebulkę oraz pietruszkę. Poznały kolejne etapy sadzenia roślin a także sposób ich pielęgnacji. Teraz codziennie będą podlewać roślinki i obserwować jak rosną.

ZAJĄCZEK W NASZEJ GRUPIE

Do naszego przedszkola zajączek przyszedł w środę przed świętami. Prezenty tradycyjnie zostawił w naszym ogródku przedszkolnym. Zadaniem dzieci było ich odszukanie a to sprawiło Wróbelkom wiele radości.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W piątek 2 lutego gościliśmy w naszej grupie babcie i dziadków. To był dla nas wszystkich bardzo wyjątkowy i uroczysty dzień. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności tańcząc, mówiąc wierszyki i śpiewając. Wzruszeni i dumni dziadkowie podziwiali występ i piękne stroje swoich wnucząt. Wspólnie spędzony czas i słodki poczęstunek przyniósł nam wszystkim wiele radości.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości a mamie Basi Sz. za uszycie ślicznych spódniczek dla dziewczynek.

ZABAWY NA ŚNIEGU

Maluszki podczas pobytu w przedszkolu spędzały czas na zimowych zabawach na śniegu. Radość sprawiło im lepienie bałwana, rzucanie się śnieżkami i jazda na sankach.

WIGILIA W NASZEJ GRUPIE

W środę przed Świętami Bożego Narodzenia spotkaliśmy się, aby wziąć udział w jasełkach a później już w swojej sali podzieliliśmy się opłatkiem i obejrzeliśmy prezenty.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL