Przedszkole nr 13

Gniazdo Orląt

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

PREZENTACJE EKOLOGICZNE

 

Dbajmy o środowisko - Ziemia to nie wysypisko!


20 kwietnia grupa III "Orły" reprezentowała nasze przedszkole w XXIII Gnieźnieńskich Prezentacjach Ekologicznych. W tym roku udaliśmy się na Gnieźnieński Rynek gdzie spotkaliśmy się z dziećmi z innych przedszkoli oraz z paniami z Polskiego Klubu Ekologicznego. Stamtąd przemaszerowaliśmy ulicami naszego miasta na zielone zaplecze MOK-u. Po drodze prezentowaliśmy nasz transparent z hasłem: "Cała świata uroda to przyroda", "Niech każdy o tym pamięta, że na ziemi żyją ludzie i zwierzęta". W MOK-u na scenie przedszkola prezentowały krótkie scenki, wierszyki, piosenki lub tańce o tematyce ekologicznej. Grupa "Orły" zaprezentowała piosenkę "Cztery żywioły". Dzieci pokonały tremę i fantastycznie zaśpiewały piosenkę zachęcając publiczność do wspólnej zabawy. W nagrodę otrzymaliśmy od organizatorów trzy sadzonki krzewów, które ozdobią wejście do naszego przedszkola.

Dziękujemy rodzicom za pomoc przy organizacji imprezy.