Bal karnawałowy dal przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Dostarcza on wielu przeżyć i radości. Tak też było 23 stycznia w naszym przedszkolu. Tego dnia do przedszkola przyszli bohaterowie bajek, gier oraz komiksów lubianych przez dzieci. Pojawił się rycerz, pirat, kotek, nie zabrakło również księżniczek, wróżek, czarownic czy policjantów. Nie możemy również zapomnieć o popularnym w tym roku spider – men. Wszyscy wspólnie świetnie bawili się przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na Sali było wesoło i kolorowo. Śmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło również konkursów, w których przedszkolaki chętnie uczestniczyły, dopingując się nawzajem. Odbyła się również sesja fotograficzna oraz poczęstunek. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i miłych chwil.